Logo lv.boatexistence.com

Vai Spensers tiek savainots džamborī?

Satura rādītājs:

Pirms viņš pārceļas uz Krenšovu, Spensers gūst uzvaru spēlē pēc tam, kad smagi nokrīt uz sava savainotā pleca. Šķiet, ka tas ir svarīgs brīdis, taču viņš pieceļas un jūtas labi.

Kādā epizodē Spensers tiek ievainots?

10. sērija tiek atstāta uz klints pakaramā, kad notiek apšaude, un nākamajā epizodē redzams, ka Spensers tiek steidzami nogādāts slimnīcā, zaudējot daudz asiņu.

Vai Spensers Džeimss gūst savainojumu?

Bandu vardarbība Krenšovā kļuva arvien lielāka pēc daudzām problēmām ar Taironu. Tā rezultātā Spensers tika nošauts un savainoja labo plecu.

Vai Spensers ir paralizēts?

Spensera futbolista karjera tika apdraudēta pagājušajā sezonā, kad viņš bija apšaudes mērķis. Šis notikums sabojāja viņa labās rokas nervus, bet galu galā viņš pilnībā atveseļojās – vismaz tā viņš domāja. All American 2. sezonas fināls parādīja, ka Spensers uz brīdi atkal zaudē roku

Vai Spensers uzvar džamborī?

Spensers Urkharts

The Bears' Chantz Ceasar (5) saglabā bumbu, Karenkro pretī Sesīlijai Kiwanis Jamboree ceturtdien, 2021. gada 26. augustā, plkst. Cajun Field Lafajetā. … Lāči kontrolēja pulksteni otrajā puslaikā ar savu intensīvo uzbrukumu un nodrošināja uzvaru ar 12:10 pēc puslaika atpalikšanas ar 10:6.