Logo lv.boatexistence.com

Vai n'golo kante ir savainots?

Satura rādītājs:

Tomass Tušels ir apstiprinājis, ka N'Golo Kante ir “pilnā formā” un ir “gatavs spēlēt” pret Tottenham pēc savainojuma atveseļošanās. Chelsea zvaigzne ir izgājusi ar potītes savainojumu kopš savainojuma zaudēšanas pret Liverpool 28. augustā.

Vai n Golo Kante guva savainojumu?

N'Golo Kantē Francijas izlasē pēc potītes savainojumaN'Golo Kantē ir nomainījis Adriens Rabio. patiešām savainoja potīti puslaika sitienā, pēc kura viņš tika noņemts.

Kāpēc Kante nespēlē?

Čempionu līgas ziņas: Chelsea zvaigzne N'Golo Kante izlaidīs Juventus spēli pēc pozitīvas COVID- 19… Tušels savā preses konferencē pirms spēles ar Juventus nepieminēja Kantes vakcinācijas statusu, kurā traumu dēļ nav arī Kristians Pulišičs, Meisons Maunts un Rīss Džeimss.

Vai Kante atgriežas treniņos?

LONDONA: N'Golo Kante ir atgriezies Chelsea treniņos pēc pašizolācijas perioda pēc tam, kad viņam bija pozitīvs koronavīrusa tests, piektdien paziņoja Premjerlīgas klubs. … "N'Golo Kante atgriezās treniņos pēc sava izolācijas perioda no Covid-19," teikts paziņojumā Chelsea oficiālajā kluba vietnē.

Vai N Golo Kantei ir bērns?

Bijušo Lesteras zvaigzni uzmundrinās arī viņa sieva Džūda Litlere. Pārim patīk slēpt savu privāto dzīvi, tāpēc par Litleru nav daudz zināms. Kantei nav bērnu Francija savu kampaņu sāka lieliski, Minhenē ar 1:0 uzvarot Vāciju.