Logo lv.boatexistence.com

Vai Mason mount ir guvis vārtus Anglijas labā?

Satura rādītājs:

Mounts 2019. gada 7. septembrī debitēja Anglijas senioru izlasē, spēlējot 67. minūtē uz maiņu Anglijas izlases uzvarā 4:0 pār Bulgāriju UEFA Euro 2020 kvalifikācijā. Viņš guva savus pirmos vārtus Anglijas izlasē 17. novembrī, izbraukumā ar 4:0 uzvarot Kosovu UEFA Euro 2020 kvalifikācijas turnīrā.

Cik vārtus Anglijas izlases labā ir iesitis Meisons Maunts?

Mason Mount nāk no Anglijas, un viņu pašreizējais vecums ir 22 gadi (dzimšanas datums: 1999-01-10). Viņu augums ir 178 cm un svars 70 kg. Anglijas Premjerlīgas 2021./22. sezonā Meisons Maunts ir aizvadījis 4 spēles (plus 1 apakšspēlē). Viņi izdarīja 3 metienus pa mērķi no kopumā 5 metieniem un ir guvuši 0 vārtus (0,72 xG).

Vai Meisons Maunts spēlē Anglijas izlasē?

Chelsea un Anglijas izlases pussargs Meisons Maunts gatavojas atgriezties trīs lauvas' sākumsastāvā, angļiem 2020. gada ceturtdaļfinālā angļiem cīnoties pret Andrija Ševčenko vadīto Ukrainu. ziņojumi.

Vai Mason Mount ir ar kreiso kāju?

Mounta lielākā vājība bija spēja ar kreiso pēdu. … Zinot, cik svarīga ir šī spēja mūsdienu spēlē, Tonijs nāca klajā ar plānu, kā Mount varētu uzlaboties.