Romelu Lukaku pabeidz pēdējos Chelsea pārejas posmus, pirms viņa atgriešanās Stamford Bridge tiks pabeigta un oficiāli apstiprināta. … Pēc tam Lukaku ieradās lidostā un domāja, ka viņš dosies uz Londonu, taču plāns nedaudz mainījās. Tā vietā viņš lidoja uz Nice.

Vai ir apstiprināts, ka Lukaku dosies uz Chelsea?

Chelsea ir apstiprinājusi Romelu Lukaku parakstīšanu no Internazionale par līgumu uz 2026. gadu.

Vai Lukaku ir ieradies Stemford Bridge?

Chelsea spēlētājs Romelu Lukaku ir izteicies par prieku gūt vārtus Stamford Bridge pēc mača pret Aston Villa. Beļģis divas reizes nokļuva pie rezultāta tablo pret šodienas viesiem, pirmo reizi pēc 15 minūtēm, bet otrajam pēc spēles pārtraukuma otrā puslaika beigās.

Cik Lukaku maksā nedēļā?

Kā ziņo The Athletic, Lukaku algas kopā būs aptuveni £325, 000-450, 000 nedēļā, ja tiks piešķirtas tiesības uz attēlu un piemaksas. tiek ņemti vērā, ievērojami pārsniedzot £ 290 000 nedēļas algas atzīmi, ko noteica kluba iepriekšējais lielākais pelnītājs, Francijas izlases spēlētājs N'Golo Kanté.

Cik ir Lukaku pārskaitījuma maksa?

Milānas Inter un Chelsea ir vienojušās par kluba rekordvienošanos, lai Romelu Lukaku pārceltos uz Stamford Bridge. Beļģijas uzbrucējs atgriezīsies Stamford Bridge par maksu £97,5 miljonu un parakstīs piecu gadu līgumu, kas, domājams, nopelnīs bijušajam Manchester United spēlētājam aptuveni 13 miljonus eiro gadā pēc nodokļu nomaksas.