Logo lv.boatexistence.com

Cik vecs ir Pedersons uz kaņeku?

Satura rādītājs:

Pettersons palīdzēja J. T. Millera trešā perioda rezultāts, lai "Canucks" tiktu pie galda. 22 gadus vecajam Pettersonam sezonas sākums ir bijis nevienmērīgs. Viņa kontā ir pieci punkti (vieni vārti, četras rezultatīvas piespēles), 27 pretinieku metieni un vienmērīgs plus-mīnuss 10 spēlēs.

Cik vecs ir Kvins Hjūzs?

Canucks spēlētājs Kvins Hjūzs: neizšķirta spēka piespēle

Hjūzs šajā cīņā guva otro no Bo Horvata rezultātiem, kas trešajā periodā panāca neizšķirtu 2:2. 22 gadus vecais Hjūzs piecos konkursos ir guvis četrus punktus (divi pa spēka paņēmienu), 12 metienus pa tīklu, četrus bloķētus metienus un vērtējumu plus 1.

Kas notika ar Beriju Pedersonu?

Pedersons strādāja par Bostonas Bruins krāsu analītiķi WBZ Radio 1995.–1996. gada sezonā. Pašlaik viņš strādā uzņēmumā A. G. Edwards Bostonā.

Vai Berijs Pedersons joprojām izmanto NESN?

Berijs Pedersons strādā kā studijas analītiķis Bruins reportāžai kanālā NESN. Pedersons no 1980. līdz 1992. gadam spēlēja 12 sezonas NHL.