Logo lv.boatexistence.com

Vai gnabry spēlēs pret psg?

Satura rādītājs:

Minhenes Bayern Serge Gnabry nespēlēs UEFA Čempionu līgas ceturtdaļfinālā pret PSG, jo viņam bija pozitīvs koronavīrusa tests.

Vai gnabrijs spēlēs pret PSG?

Minhenes Bayern malējais uzbrucējs Seržs Gnabri ir izslēgts no trešdienas Čempionu līgas ceturtdaļfināla pirmās spēles pret Paris Saint-Germain pēc pozitīvas COVID-19 pārbaudes, savukārt pussargs Marks Roka spēli izlaidīs savainojuma dēļ.

Kā Bayern zaudēja PSG?

Paris St Germain iekļuva Čempionu līgas pusfinālā, neskatoties uz to, ka otrdien savā laukumā ar 1:0 sagrāva aizstāvošo čempionvienību Minhenes Bayern, kad izbraukumā tika gūti vārti pēc 3:3. kopējais rezultāts trillerī, kas līdz pēdējai svilpei bija uz naža asmens.

Vai PSG kādreiz ir uzvarējusi Bayern?

Sāksim ar trakāko no mačiem, Paris Saint-Germain 3-2 uzvaru pār Minhenes Bayern (Minhenē), atkārtojot pagājušā gada finālu.

Kurš izslēdza PSG vai Bayern?

Navas, PSG izslēdz pašreizējo uzvarētāju Bayern no Čempionu līgas. Caur PSG. Keilors Navass un PSG ar 1:0 zaudēja Minhenes Bayern, bet UEFA Čempionu līgā summā pārspēja pašreizējo turnīra uzvarētāju Minhenes Bayern. Kopējais rezultāts bija 3:3, un PSG kvalificējās, pateicoties izbraukumā gūtajiem vārtiem.