Logo lv.boatexistence.com

Ko betway nozīmē virs un zem?

Satura rādītājs:

Vairāk/mazāk par 0,5 vārtiem ir likmju tirgus, kurā spēlētāji liek likmes uz kopējo mačā gūto vārtu skaitu (abas komandas) Likmes virs/mazāk par 0,5 vārtiem sedz 90 minūtes plus papildu laiks, bet ne papildu laiks. … Piemēram, ja jūs veicat likmi uz vairāk nekā 2,5 vārtiem, jums ir jābūt 3 vai vairāk vārtiem mačā, lai jūs varētu uzvarēt.

Ko betway nozīmē zem 1,5?

Abi puslaiki zem 1,5 vārtiem MarketExplained Tas nozīmē, ka jūs liekat likmes uz to, ka KATRĀ spēles puslaikā tiks gūti mazāk nekā vārti Kā tas darbojas Ja 1. puslaika rezultāts ir 1- 0=gūti vārti puslaikā un galarezultāts beidzas ar 2-0=gūti vārti puslaikā Jūs uzvarat savu likmi.

Kas ir overs un unders Betway?

Kas ir vairāk/maz derības? Virs/zem likmes piedāvā bukmeikeri dažādos sporta veidos. Pretstatā uzvara/neizšķirts/uzvara likmēm, over/under ir saistīta ar cikreiz, kad kaut kas notiks, vai laiku, kas nepieciešams, lai kaut kas notiktu noteiktā mačā, nevis gala rezultāts

Ko nozīmē mazāk nekā 1,75 vārti?

Mazāk par 1,75 ir PUSZAUDĒJUMS . Vairāk 1,75 ir PUSE UZVARĒJUMS.

Ko nozīmē, ja vārti ir mazāki par 2,5?

Mazāk par 2,5 vārtiem ir populāra futbola likme, kas burtiski nozīmē, ka jūs liekat likmes uz to, ka futbola mačā būs mazāk par 2,5 vārtiem. Tas nozīmē, ka jūs uzvarēsit šo likmi, kas mazāka par 2,5 vārtiem, ja mačā, uz kuru liktu likmi, nav gūti vārti, vieni vārti vai divi vārti.