Vai snickers ir rieksti?

Vai snickers ir rieksti?
Vai snickers ir rieksti?
Anonim

Snickers šokolādes tāfelīte sastāv no nugas, zemesriekstiem un karameles ar šokolādes pārklājumu.

Vai Snickers ir tīrs?

Snickers nesatur nekādas glutēna sastāvdaļas, taču tie nav sertificēti bez lipekļa. Snickers satur cukuru, piena produktus (pienu un sviestu), zemesriekstus, kukurūzas sīrupu, soju un olas. Ja jums ir alerģija vai nepanesība pret kādu no šiem pārtikas produktiem, Snickers ir aizliegts.

Kādi rieksti ir Snickers?

Tas ir daudz Zemesriekstu Zemesrieksti ir viena no galvenajām Snickers batoniņu sastāvdaļām, un katrā tāfelītē ir aptuveni 16 zemesrieksti. Apmēram 100 tonnas zemesriekstu tiek izmantotas 15 miljonu Snickers batoniņu izgatavošanai, kas tiek ražoti katru dienu.

Vai Snickers ir valrieksti?

Viņi to uzskata par apmierinošu zemesriekstu, mandeļu un lazdu riekstu maisījumu apvienojumā ar zīmola SNICKERS® karameli un nugu, kas visi ir pārklāti ar krēmīgu piena šokolādi. … Papildus pienam, olām, sojai, lazdu riekstiem, mandelēm un zemesriekstiem batoniņi var saturēt arī citu koku riekstu pēdas.

Vai Snickers sastāvā ir mandeles?

Bāram Mars ir jauns nosaukums - Snickers Almond Bar. Tā ir konfekšu tāfelīte ar grauzdētām mandelēm, nugu, karameli un piena šokolādi.

Ieteicams: