Logo lv.boatexistence.com

Vai Sjerras kanjons šodien uzvarēja?

Satura rādītājs:

Anonim

The Huskies, kuru vada Kalifornijas labāko aizsargu trio, uzvarēja ar 80:72, sagādājot Sjerras kanjonam (15-1) pirmo neveiksmi izslēgšanas spēlēs kopš tā laika. 2018. gada sezonā un pārtraucot 21 spēles izslēgšanas spēļu uzvaru sēriju.

Kāds bija Sjerras kanjona spēles rezultāts?

44-22 (L) Sjerras kanjons pret

Kas uzvarēja Sjerru?

Palaidiet spēli Corona Centennial, lai Honor Bowl uzvarētu Chatsworth Sierra Canyon. Corona Centennial tailback Džeisons Kortess atmet Sjerras kanjona saspēles vadītāja Andželo Pulido pirmā puslaika sitiena mēģinājumu. Kortess veica divus piezemējumus un vairāk nekā 200 jardus, un viņam tika piešķirta spēles MVP trofeja.

Vai Sjerras kanjons zaudēja?

Simtgades spēlētāji piektdienas vakarā svin uzvaru pār mājinieku Sierra Canyon Dienvidu sekcijas atklātās divīzijas titula spēlē. Bronijs, kuru 247Sports vērtēja kā 25. labāko otrā kursa studentu valstī, arī trāpīja svarīgu trīspunktnieku pēc 4 minūtēm, atlikušas 23 sekundes, lai samazinātu Centennial pārsvaru līdz 70:67. Bet ar to nepietika.

Kam zaudēja Sjerras kanjons?

Kāds aizmirsa pateikt Sjerras kanjona pretiniekam Corona Centennial, lai viņš nespēlē spoilera lomu. Huskies, kuru vada Kalifornijas labāko aizsargu trio, uzvarēja ar 80:72, sagādājot Sjerras kanjonam (15:1) pirmo neveiksmi izslēgšanas spēlēs kopš 2018. gada sezonas un pārtraucot 21 spēles uzvaru sēriju izslēgšanas spēlēs.