Logo lv.boatexistence.com

Vai Wheeler pieteicās visu zvaigžņu spēlē?

Satura rādītājs:

Viņi vienkārši to neteiks. Zeks Vīlers Visu zvaigžņu spēlē iemeta tikai trīs metienus, kas galvenās līgas maiņas līderim deva pārtraukumu pirms otrā puslaika. … Pirmo puslaiku Vīlers beidza, kad galvenās līgas līderis pēc maiņu skaita metās, tāpēc otrdienas vakars ar trim laukumiem bija patīkama atelpa.

Kas pieteica Zvaigžņu spēli?

Naktī pēc Home Run Derby rekorda uzstādīšanas, sešu mājinieku palaišanas vismaz 500 pēdu augstumā, divvirzienu fenomens Shohei Ohtani parādīja savu spēku Zvaigžņu spēlē. otrdien, iemetot 1:2:3 pirmo maiņu un vērojot, kā viņa ātrbumba izbrauc ar ātrumu 100,2 jūdzes stundā.

Kas Vīlers uzstājas?

Vīlers 2021. gada sezonā atgriezās the Phillies. Savā sezonas debijā 3. aprīlī Vīlers pārspēja 10 sitienus 7 iningos, pirmo reizi viņš ar Phillies ierakstīja divciparu sitienu skaitu.

Vai JT Realmuto uzvarēja visu zvaigžņu spēlē?

Nacionālās līgas J. T. … Realmuto otrdien izvirzīja Nacionālo līgu ar solo mājas skrējienu MLB All-Star Game Coors Field laukumā. 30 gadus vecais Phillies ķērājs savā trešajā Zvaigžņu spēlē trāpīja 421 pēdas metienu labā centra laukumā pie Tigers metēja Gregorija Soto. Tas bija spēles otrais mājas skrējiens.

Kas trāpīja pirmo reizi Zvaigžņu spēlē?

Babe Ruth sasniedza pirmo mājas skrējienu Visu zvaigžņu spēles vēsturē, kā arī pievienoja iespaidīgu lomu pirmajā Jāņu klasikā. Arī nākamais slavas zāles biedrs Frenkijs Frišs ieguva māju, savukārt metējs Leftijs Gomess bija pirmais uzvarošais metējs Visu zvaigžņu vēsturē, kad Čikāgas Comiskey Park uzvarēja Amerikas līgā ar 4:2.