Logo lv.boatexistence.com

Vai Tampa Bay uzvarēja pagājušajā naktī?

Satura rādītājs:

Buccaneers ceturtdienas vakara uzvaras pārtika uz ērgļiem. … Tampabejas Buccaneers pagājušajā naktī pārspēja Philadelphia Eagles, uzsākot karstu startu ar puslaika pārsvaru ar 21:7, vienlaikus apsteidzot Eagles ar 233 uzbrukuma jardiem, salīdzinot ar 73.

Vai Tampabeja pagājušajā naktī uzvarēja savā futbola spēlē?

Eagles vs. Buccaneers galarezultāts, rezultāti: Fournette 2 TD palīdz Tampabejai izdzīvot Philly atgriešanās piedāvājumā. Eagles padarīja lietas interesantas vēlu, taču galu galā ar to nepietika, jo Buccaneers izcīnīja uzvaru ar 28:22raidījumā "Thursday Night Football", uzlabojot sezonas rezultātu 5:1..

Vai Toma Breidija komanda pagājušajā naktī uzvarēja?

(AP) - Toms Breidijs apvienoja Tampabejas Buccaneers, uzvarot Patriots ar 19:17 lietainā svētdienas vakarā, atgriežoties Jaunanglijā kopā ar Raienu Sukopu. iesitot uzvaru nesošos 48 jardu vārtus ceturtās ceturtdaļas beigās.… Patriots iesācējs Maks Džonss ieguva 31 no 40, ielaižot 275 jardus un divus piezemējumus.